HOME   Millenium Piano

CONCURS MILLENIUM PIANO EDITIA a XI-a - 2019

CONCURS MILLENIUM PIANO EDITIA a IX-a - 2016

CONCURS MILLENIUM PIANO EDITIA a VIII-a - 2015

CONCURS MILLENIUM PIANO EDITIA a VII-a - 2014

Câştigătorii ediţiei a II-a, 2009


NUME-PRENUME

SCOALA-ORAS

PREMIUL

A   JUNIOR

MIRZAC MARIA

Sc.Muzica 5/Bucuresti

I

SALIU DRAGOS DANIEL

Lic.Enescu/Bucuresti

I

GARLEA  EVA MARIA

Sc.Muzica /Iasi

II

TEODORESCU SILVIA THEODORA

Lic.Enescu/Bucuresti

III

A  1

MANICA EMILIAN GABRIEL

Lic.D.Lipatti/Bucuresti

I

NEGREANU DIANA MARIANA

Lic.Enescu/Bucuresti

I

BARBU TEODOR

Lic.’’S.Toduta’’/Deva

II

MLADIN  NIL

Lic.Enescu/Bucuresti

II

COCOS BEATRICE GABRIELA

Lic.D.Lipatti/Bucuresti

III

POPESCU NECSESTI SMARANDA

Sc.Muzica 5/Bucuresti

III

CIOCAN SAS TOMA

Lic.Enescu/Bucuresti

Mentiune

PARASCHIVESCU STEFAN

Lic.Enescu/Bucuresti

Mentiune

TURCITU FLORIN

Lic.Enescu/Bucuresti

Mentiune

A  2

CALOIANU MIHAIL

Lic.”G.Apostu”/Bacau

I

PETRACHE ANDREI

Lic.Enescu/Bucuresti

I

FILIP MIHAELA CRISTINA

Lic.Enescu/Bucuresti

II

MARINESCU MARIAN ANDREI

Lic.D.Lipatti/Bucuresti

II

BUMBUC DENISA MARIA

Sc.Muz.V.Karpis/Giurgiu

III

STOICA LEONARD CATALIN

Lic.Enescu/Bucuresti

III

CLIM MARIA

Sc.Muz.5/Bucuresti

Mentiune

DOGARIU YVONNE

Sc.Muz.5/Bucuresti

Mentiune

STAN ANDRADA RALUCA

Sc.Muz.V.Karpis/Giurgiu

Mentiune

A  3

BALTASIU TEODORA

Sc.Muzica 5/Bucuresti

I

FRANCU IOANA

Lic.Enescu/Bucuresti

II

MARGINEANU ANDRA MARIA

Lic.Enescu/Bucuresti

II

GAVRILA FLORIN ANTON

Lic.D.Lipatti/Bucuresti

III

GROSU ANA

Lic.Enescu/Bucuresti

III

VUCMANOVICI ANA

Sc.  I. Jalea /Constanta

III

LUCA DANIELA MONICA

Lic.G.Georgescu/Tulcea

Mentiune

MUSAT MADALIN NICOLAE

 

Mentiune

B  4

PETRACHE MARIA DIANA

Lic.Enescu/Bucuresti

I

B  5

LAZAR ALEXANDRU

Lic. S.Toduta / Deva

I

ALEXANDRESCU SABINA

Lic.Enescu/Bucuresti

III

BOLOZAN IULIANA AURA

Lic. I.Perlea / Slobozia

Mentiune

B  6

GEORGESCU MARIUS OVIDIU

Lic.Enescu/Bucuresti

I

BACIU ALEXANDRA

Lic.Enescu/Bucuresti

III

DASCALU DANIEL VASILE

Lic.Enescu/Bucuresti

Mentiune

C  1

CIOCAN SAS TOMA   /   SALIU DRAGOS DANIEL

Lic.Enescu/Bucuresti

II

     POPESCU MARIA       /     NITU STEFANIA ELENA

Sc.Muz.V.Karpis/Giurgiu

III

    COPACEANU ANDREEA   /   BUJOREA DANIEL

Sc.Muz.V.Karpis/Giurgiu

Mentiune

    GOGONEATA BOGDAN   /    OITA ANCA

Sc.Muz.V.Karpis/Giurgiu

Mentiune

C  2

    BALTASIU TEODORA  /  TINTAR ANDREEA

Sc.Muzica 5/Bucuresti

I

C  4

DIMITRIU IOAN DRAGOS
MURESAN VALENTIN

Lic.J.Honterus/Brasov
Lic.T.Ciortea/Brasov

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VEZI AICI CÂŞTIGĂTORII EDIŢIEI I, 2008

 

 

Copyright © Millenium Piano